Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Рішення Plone теми

Plone теми, розроблені Quintagroup

Бажаєте, щоб вигляд Вашого сайту відрізнявся від вигляду стандартного Plone? Тоді Ви потрапили у правильне місце. Нижче наведено перелік Plone тем, розроблених веб-дизайнерами з Quintagroup. Ви можете використовувати дані теми у Ваших Plone проектах.

Ознайомтеся з наявними платними та безкоштовним Plone темами у переліку нижче. Виберіть будь-яку з поданих тем і Ви потрапите на сторінку, де тема є встановлена. Таким чином, побачивши справжній вигляд теми на робочому сайті, Ви зрозумієте, як працює та чи інша тема. Перечитайте короткий опис теми та завантажте ту, яка Вам сподобалася.

Безкоштовні Plone теми

Ці Plone теми є абсолютно безкоштовними! Просто виберіть ту, яка Вам сподобалася, та завантажуйте її вже зараз!

SunRain Plone Skin Estate Lite Plone Skin Schools Plone Skin Lite Plone Skin WhiteBlack Plone Skin Techlight Plone Skin

Платні Plone теми

Це наші найкращі Plone теми, надзвичайно різнобарвні та вишукані. Клацніть по будь-якій із тем і Ви потрапите на їх демо версії. Перегляньте внутрішні сторінки тем, які спеціально подано для кожної з тем, щоб побачити усе багацтво запропонованих тем. Кожна тема піддається переробці, тому якщо необхідно буде поміняти зображення/кольори/логотипи і т.п. Ви зможете це зробити без зайвих зусиль.

SkyCream Plone Theme Uni Plone Theme GreenJet Plone Theme Twirl Plone Skin BrendA Plone Skin Chameleon Plone Skin Estate Modern Plone Skin Brio Plone Skin Business4 Plone Skin Flow Plone Skin

Plone теми, розробку яких призупинено

Quintagroup не планує адаптувати наступні теми до новіших версій Plone. Останні версії Plone, з якими теми стабільно працюють, вказано на сторінках опису тем.

Coral Plone Skin Estate Classic Plone Skin Arctic Plone Skin LMartianGreen Plone Skin Silent Plone Skin BasicGrey Plone Skin BlueGrayCaustic Plone skin CreamCaustic Plone skin LBrownGreen Plone skin Freedom Plone Skin LBlueGray Plone Skin

Ви з легкістю можете зробити будь-яку вибрану Вами тему неповторною. Просто підберіть необхідний колір, логотип та фонові зображення і вигляд Вашого сайту стане особливим.

Ви також маєте змогу замовити у нас унікальну Plone тему, розроблену спеціально для Вашого проекту. Це може бути тема, побудована на базі будь-якої з існуючих тем, або ж абсолютно нова, зроблена відповідно до Ваших вимог. Наші веб-дизайнери працюють у тісній співпраці з клієнтами для того, щоб їх сайти виглядали саме так, як потрібно. Приклади тем, розроблених дизайнерами з Quintagroup спеціально для конкретних проеків, можна знайти у нашій галереї.

Усі Plone теми було протестовано на Internet Explorer, Opera, FireFox, Google Chrome, Safari для операційної системи Windows.

Крім веб-дизану та розробки Plone тем, Quintagroup пропонує широкий спектр Plone послуг, а саме: Plone хостинг, розробка та програмування, навчання, консультації та багато іншого.

« Травень 2018 »
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031