Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Послуги Розробка Python/Django/Pyramid базованих рішень

Розробка Python/Django/Pyramid базованих рішень

Команда Quintagroup має широкий досвід розробки проектів на мові Python, фреймворках Django та Pyramid

Простота, надійність, швидкість - характеристики якісного програмного продукту. І все це забезпечує Python. Це мова програмування високого рівня, що використовується для розробки у веб і є основою для багатьох відкритих та комерційних проектів. Ця потужна мова дозволяє будувати застосунки з високим рівнем безпеки та продуктивності.

 

На мові Python базується багато технологій, що допомагають у розробці конкретних рішень. Django - це фреймворк для веб-застосунків, скерований на швидку побудову і чистий, прагматичний дизайн. Рішення створені за допомогою Django характеризуються високою продуктивністю, гнучкістю та елегантністю.

 

Pyramid - мінімалістичний фреймворк для веб-застосунків, написаний на мові Python. Його швидкість та простота забезпечують якісне виконання завдань, а надійність підтримується вичерпною системою тестування. Pyramid надає інструменти для швидкої та ефективної реалізації продукту, не зважаючи на його складну структуру та функціональність. Завдяки Pyramid можна отримати максимальні результати у сфері побудови веб-рішень з мінімальною зусиллями.

 

Використовуючи Python та велику кількість базованих на цій мові фреймворків, зокрема, Django та Pyramid, Quintagroup має можливість вибрати найкращі інструменти для реалізації індивідуальних проектів. Ці технології та наш досвід дозволяють розробляти якісні і надійні продукти, що будуть успішно представляти ваш бізнес.
« Лютий 2018 »
Лютий
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728