Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Портфоліо

Портфоліо

Система електронних держзакупівель в Україні

Система електронних держзакупівель в Україні

Мета проекту полягає у створенні ефективної та прозорої електронної системи державних закупівель, код якої буде відкритим та переданим державі безкоштовно. Рішення включає центральну базу даних закупівель і аукціон.

Мова: англійська, українська, російська

URL: http://quintagroup.com.ua/solutions/openprocurement

Володимир Одрехівський, скульптура

Володимир Одрехівський, скульптура

Презентаційний персональний сайт. Використано технологію ZPT для швидкої та зручної розробки прототипів сторінок, шаблонів та наповнення вмістом.

Мова: українська, англійська

URL: http://odre.com.ua

James A. Baker III Institute

James A. Baker III Institute

Інститут займається дослідженням питань внутрішньої та зовнішньої політики. Метою його існування є поєднання теорії державної політики з практикою. Правцівники інституту активно співпрацюють з експертами уряду, мас-медіа, академіями, неурядовими та приватними організаціями.

Мова: англійська

URL: http://bakerinstitute.org

Проект економічного та соціального розвитку Львівщини

Проект економічного та соціального розвитку Львівщини

Підтримка всебічного економічного зростання Львівської області в контексті розширення кордонів Європейського Союзу.

Мова: українська, англійська, польська

URL: http://ldp.lviv.ua

Policy Tracker

Policy Tracker

PolicyTracker займається дослідженням спектру управління та телекомунікаційного сектору. З PolicyTracker Ви будете в курсі політичних подій та їх впливу на суспільне життя. PolicyTracker організовує ряд заходів, присвячених всім аспектам управління спектром, від конкретних питань до загальних курсів, що охоплюють останні події в цій галузі.

Мова: англійська

URL: http://www.policytracker.com

EUBusiness

EUBusiness

EUBusiness - найбільший в Європі незалежний інформаційний онлайн-портал про Європейський Союз, який інформує про зміни в бізнес-середовищі і розповідає про бізнес можливості в ЄС.

Мова: англійська

URL: http://www.eubusiness.com

Hawaii Aviation

Hawaii Aviation

Hawaii Aviation - архівний портал історичних фотографій та фактів про розвиток авіації на Гаваях. Сайт містить більше ніж 4000 фотографій з колекції Транспотрного Департаменту Гаваїів, Державного Архіву, Музею армії США, та ін.

Мова: англійська

URL: http://hawaii.gov/hawaiiaviation

Corporate Credit Center

Corporate Credit Center

Corporate Credit Center надає підприємцям інформацію, ресурси та інструменти для створення бізнес-кредитів без використання особистих гарантій або їх особистих кредитних звітів. Компанія пропонує свої послуги у всіх 50 штатах.

Мова: англійська

URL: http://www.corporatecreditcenter.com

DUI / DWI

DUI / DWI

DUI.com та DWI.com об'єднують адвокатів з усіх штатів США, які займаються справами водіїв, які перебували за кермом у стані наркотичного чи алкогольного сп'яніння. Метою створення цих сайтів - є допомога людям, яких звинувачено у подібних злочинах, і надання необхідних консультацій з питань подальшого вирішення їх справи.

Мова: англійська

URL: http://www.dui.com

Offshore Company UK

Offshore Company UK

Offshore Company UK проводить реєстрацію корпорацій, надає банківські та трастові послуги для глобального ринку, спеціалізуючись на послугах для клієнтів з Великобританії. Компанія надає консультації стосовно захисту активів, фінансової приватності і т.п.

Мова: англійська

URL: http://offshorecompany.co.uk

Offshore Company

Offshore Company

Світовий лідер на ринку послуг із створення офшорних компаній і банківських рахунків, а також довірчих і комерційних рахунків. Ця офшорана компанія поєднує столітній досвід роботи у фінансовій, правовій сфері та у сфері бізнесу. Компанія успішно реалізує індивідуальні фінансові рішення та плани, які гарантують безпеку активів її клієнтів.

Мова: англійська, російська

URL: http://www.offshorecompany.com

Eogogics inc

Eogogics inc

Курси, навчання, он-лайн консультації (включно з тестуванням та виданням сертифікатів); надання консультацій у сфері телекомунікаційних та інформаційних технологій, управління бізнесом, розвитку лідерських навиків.

Мова: англійська

URL: http://eogogics.com

1800Company

1800Company

1800Company.com пропонує повний спектр бізнес-послуг: організація бізнес запуску, створення корпоративного кредитного профілю, побудува результатів, а також захист активів від судових позовів.

Мова: англійська

URL: http://www.1800company.com

Asset Protection Planners Inc

Asset Protection Planners Inc

Asset Protection Planners, Inc є відділенням Companies Incorporated, яке спеціалізується на офшорних сервісах, а саме на захисті активів та фінансовій приватності компаній.

Мова: англійська

URL: http://www.assetprotectionplanners.com

Lviv Apartments

Lviv Apartments

Квартири подобово Львів - компанія, що з 2006 року пропонує свої послуги з оренди квартир у Львові. Для відвідувачів міста пропонують однокімнатні, двокімнатні, та трикімнатні квартири в центрі міста подобово чи на довгий період.

Мова: українська, російська, англійська, польська, німецька

URL: http://www.rentinlviv.com

Companies Incorporated

Companies Incorporated

Companies Incorporated забезпечують реєстрацію малого бізнесу і надають консультації стосовно оподаткування, управління корпоративними запасами та ін. Компанія активно працює у Неваді та Каліфорнії, пропонуючи своїм клієнтам конфіденційність, офісні програми тощо.

Мова: англійська

URL: http://www.companiesinc.com

3A Strategy

3A Strategy

Компанія 3A Strategy займається вирішенням таких завданнями, як: контроль та управління проектами, стратегії та технології управління, глобальний маркетинг.

Мова: німецька, англійська

URL: http://3a-strategy.de

« Травень 2018 »
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Вхід


Ви забули пароль?