Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Новини Компанія Quintagroup приєдналась до Львівського ІТ кластера

Компанія Quintagroup приєдналась до Львівського ІТ кластера

Львівський IT кластер докладає вагомих зусиль до промоції та розвитку IT у Львові і в Україні. Ми раді, що стали ще однією львівською компанією учасником IT кластера.

Компанія Quintagroup приєдналась до Львівського ІТ кластера

http://itcluster.lviv.ua/

Quintagroup - це компанія-розробник складних Python базованих веб-рішень з використанням сучасних технологій. Висококваліфікована і злагоджена команда забезпечує весь цикл розробки програмного забезпечення від аналізу ідеї та створення архітектури до реалізації та подальшого обслуговування проекту.

 Компанія має понад 10 років досвіду на іноземному та українському ринках в розробці програмного забезпечення для електронної комерції, аукціонів, державних організацій, медичних досліджень, освітних та наукових інституцій. Зокрема, бере участь у розробці веб проектів для уряду Данії та Північної Ради (Nordic Council) на базі системи управління вмістом Plone. 

Починаючи з перших кроків реформи державних закупівель в Україні, компанія Quintagroup є активним учасником проекту Prozorro та розробляє програмне забезпечення з відкритими джерелами (Apache License) для електронної системи публічних закупівель. В цьому проекті компанія співпрацює з Open Contracting Partnership, Європейським банком реконструкції та розвитку, Світовим банком,Transparency International та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

 

Львівський IT кластер докладає вагомих зусиль до промоції та розвитку IT у Львові і в Україні, ми раді, що стали ще однією львівською компанією учасником IT кластера. Ми сподіваємося, що наш досвід і талант, який наша команда вкладає в OpenSource розробки та впровадження новітніх технологій і стандартів відкритих даних в державних установах, зокрема участь у проекті ProZorro, дасть поштовх до якісних змін в системі електронного урядування України.

 CEO Quintagroup

Володимир Черепаняк

« Травень 2018 »
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Вхід


Ви забули пароль?