Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Питання - відповіді Що таке Python?

Що таке Python?

Python це інтерпретована об'єктно-орієнтована мова програмування високого рівня, що використовується в багатьох проектах для створення багатофункціональних рішень.

Python це інтерпретована об'єктно-орієнтована мова програмування високого рівня. Вона є однією з тих рідкісних мов програмування, які є одночасно і простими, і потужними для проектів різного напрямку. Високо-рівневі структури даних, чистий синтаксис, динамічна семантика та ефективний підхід до об’єктно- орієнтованого програмування роблять її привабливою для написання скриптів, розробки прикладних програм та веб рішень. 

Мова Python була розроблена ще у 1990 році голландцем Гвідо ван Россумом і з того часу успішно розвинулась в одну з найпопулярніших та найефективніших мов програмування. Її розробники є прихильниками філософії програмування, яку називають «The Zen of Python», та керуються принципами, що гарне краще, ніж потворне; просте краще, ніж складне; складне краще, ніж заплутане. 

Разом з Python розповсюджується і багата стандартна бібліотека. Вона містить засоби для роботи з файлами, багатьма мережевими та криптографічними протоколами, мультимедійними та інтернет форматами, регулярними виразами, текстовими кодуваннями, архівами, серіалізацією даних, та багато іншого. Звичайно, крім стандартної бібліотеки існує безліч бібліотек, що розширюють застосування Python в найрізноманітніших областях (веб, бази даних, обробка зображень, обробка тексту, і т. п.). 

Особливості мови Python: 
  • Потужність та швидкість. Python дозволяє швидко та якісно писати необхідний код, а високооптимізований компілятор та доступні бібліотеки забезпечують його ефективну роботу. 
  • Доступність. Python може працювати на усіх основних операційних системах: на Microsoft Windows, UNIX, Mac OS, OS/2, Symbian, Android, Amiga та інших. 
  • Модульність. Python дозволяє розбивати програми на модулі, що сприяє повторному використанню коду в інших програмах. 
  • Інтеграція. Python легко інтегрується з об'єктами Java бібліотеки, .COM, .NET, і .CORBA, та багатьох інших. 
  • Свобода використання та розповсюдження. Код Python - відкритий, інтерпретатор та стандартна бібліотека можуть бути отримані з офіційного сайту. Більшість додаткових бібліотек безкоштовні. Відкрита ліцензія ніяк не обмежує використання Python в комерційних розробках та не накладає жодних зобов'язань. 
На цей момент Python стабільна та потужна мова, що використовується в багатьох проектах по всьому світу для створення багатофункціональних рішень.
« Травень 2018 »
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031